Корзина
648 отзывов
"ПРОФ-Насіння" інтернет - магазин для садівників. Сайт компанії : prof-semena.net
+380677742324
+380667561434

Капкан зернова принада 200 г.

  • В наличии

15,29 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 200 грн.

+380677742324
  • +380667561434
  • График работы
  • Адрес и контакты
Капкан зернова принада 200 г.
Капкан зернова принада 200 г.В наличии
15,29 грн.
+380677742324
  • +380667561434
Купить

Описание

Капкан зернова принада 200 г.

Форма принади

Об’єкт обробки

Норма витрати

Тісто в фільтр-пакеті

Закриті приміщення

2-3 пакети на підложку

Присадібні ділянки

2-3 пакети в кожну нірку

Парафінові брикети

Закриті приміщення

2-3 пакети на підложку

Присадібні ділянки

2-3 пакети в кожну нірку

Зернова суміш

Закриті приміщення

20-30 г на підложку

Присадібні ділянки

20 г в кожну нірку

Рекомендації щодо застосування. У закритих приміщеннях приманки кладуть у кількості 2-3 брикету/пакети/20-30 г на одну підкладку з поліетилену або картону, які розміщують у місцях найбільшого заселення гризунами, але недоступних для дітей, домашніх тварин і птахів, на відстані 3-15 метрів один від одного, в залежності від чисельності та виду гризунів. Повторне застосування принади через 5-7 днів. Припинити розкладання приманки, коли вона скрізь залишається недоторканою гризунами. На присадибних ділянках 2-3 брикети/пакети/20 г закладають в кожну нору, присипають вхід грунтом. Норма витрати в сільському господарстві 1,5-2,5 кг/га. Повторне застосування принади при появі нової популяції гризунів.

Особливості застосування. КАПКАН вже готовий до застосування і не потребує будь-якого розведення. Для досягнення максимальної ефективності препарату, необхідно напередодні його розкладки досліджувати всю територію з метою визначення кращих точок розміщення принад — місць укриття і місць харчування гризунів-шкідників, їх ходів і нір у підлозі, стінах, фундаменті і купах сміття, а також джерел води, що особливо важливо для боротьби з пацюками. По можливості всі місця для розкладок приманок повинні бути недоступні для дітей, а також птахів і тварин, у тому числі і домашніх. Всі приманки слід прикрити, щоб унеможливити доступ до них тварин і птахів. Цей захід також підвищує ефективність препарату, так як гризуни відчувають себе в більшій безпеці під укриттями. Для цих цілей можна використовувати дренажні труби, притулені до стіни дошки або спеціальні принадливі ящики. Для знищення щурів, точки розміщення приманок зазвичай розташовують на відстань 3-15 м, а при сильній заселеності гризунами — їх скорочують до 3 м. При цьому важливо впорядкувати приманки для гризунів від місць, де вони живуть, в місцях годування і джерел води. Знищення мишей є більш важким, так як режим їх харчування більш безладний і вони не потребують споживання води. Тому визначення місця їх харчування, де в основному слід розміщувати приманки, має важливе значення. Причому відстань між приманками в цих випадках становить до 2 м.

Норма витрати і рекомендації. У польових умовах при боротьбі з полівками, приманки розкладають восени після збирання врожаю або навесні, в період дефіциту природної їжі для гризунів. Приманки розкладають з розрахунку 1,5-2,5 кг/га по два-три брикети/пакети/20 г в нору з інтервалом приблизно 10-15 м, приманки поновлюють через 7-10 днів, до повного знищення гризунів. У саду приманки розкладають навколо кожного дерева з розрахунку один брикет/пакет/10 г. Пошкоджені приманки поновлюють 2-3 рази, також з інтервалом 7-10 днів. УВАГА!Приманку розкладають за допомогою совка, пінцета або рукою, захищеної гумової рукавичкою. Не використовувати столовий посуд! Заборонено торкатися голими руками згідно умов безпеки і в зв’язку з можливим відлякуванням гризунів людським запахом.

Переваги:

• зручний препарат готовий до застосування;

• не потребує попереднього підгодовування гризунів;

• відмінно поїдається шкідниками;

• гризуни після поїдання принади поводять себе природно (адекватно), не викликаючи підозри у сородичів;

• гризуни гинуть через 3-5 діб, навіть приоднократному поїданні принади;

• фільтр-пакет, брикети, зернова сумішзручні для закладки в малі нори;

• максимально знижена можливість прямого контакту людини з принадою;

• знищує різні види мишовидних гризунів з ефективністю дії до100%;

• тривалий термін зберігання.

Виробник ― Укравіт (Україна)

Информация для заказа

  • Цена: 15,29 грн.